Publikováno: 20-04-2008
Autor: Zbyšek Petržílek

13. letní soustředění SK Shotokan

Odjezd:
10.8.2008 ve 14.00 hod od 3 ZŠ Neratovice (sraz v 13.30 h), z Prahy v 13.30 od bazénu Hloubětín (sraz 13.00 h.)
Příjezd:
22.8.2008 v 16.00 hod k 3 ZŠ Neratovice, v 16.30 do Prahy Hloubětín
Místo:
RS Oáza Sloup v Čechách, čisté a klidné místo v předhůří Lužických hor: www.nasehory.cz
Co vás čeká?
soustředění je organizováno jako letní tábor a je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé. Účastníci soustředění budou rozděleny do tréninkových týmů podle věku a technických stupňů. Vedle výuky a zdokonalování tradičních forem J.K.A. karate ve dvou až tří fázových tréninkových jednotkách, absolvují účastníci také přípravu na soutěžní sezonu. Další náplní bude zlepšení fyzičky posilováním, běháním a hrami venku v přírodě.
v trénincích na tatami se budou učit kihon, kata a jejich aplikace pro sebeobranu, naučí a zdokonalí se i ve všech formách kumite. Samostatnou kapitolou budou tréninky kata team. V programu soustředění jsou dále sportovní a dovednostní soutěže,výlety,večerní bojovka,ohně s opékáním buřtů a zpíváním a s programem, který budou tvořit sami děti..Po loňské dobré zkušenosti i letos počítáme s oblíbeným večerním promítáním filmů. Na konci soustředění budou zkoušky na technické stupně karate J.K.A.
v rámci celotáborové hry děti budou rozděleni do samurajských klanů (oddílů), které budou po celou dobu pobytu mezi sebou soutěžit v různých disciplínách a vzdělávat z historie Nipponu, samurajů a bojových umění, včetně japonské terminologie a základů japonštiny.
pro volný čas jsou naplánovány výlety do okolí. Dále jsou připraveny diskotéky, maškarní průvod se soutěží o nejlepší masku, a v případě slušného počasí koupání ve přírodním koupališti Sloup, nebo v našem malém bazénu v areálu RS.
Ubytování a plná penze:
ubytování je zajištěno v pěkných, čistě udržovaných chatkách se sociálním zařízením. Chatky jsou více pokojové. Dvou, tří a pěti, až šesti lůžkové. V případě špatného počasí se dají vytápět. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem. K správcovi RS jezdíme již dvanáctým rokem nejen pro čistotu areálu a ubytování, ale především pro velmi kvalitní stravování.Celková kapacita RS Oáza je jenom sto míst!!!
v případě velkého zájmu mohou být v areálu postaveny stany. Pokud bude mít účastník vlastní stan bude cena za pobyt samozřejmě nižší.
Vybavení RS:
rozsáhlý oplocený areál je situován mezi vzrostlé stromy a jeho součástí jsou dva universální kurty, dětské prolézačky a houpačky, travnatá hřiště, zakrytý venkovní stůl na stol. tenis a malý bazén. Vlastní sportovní vybavení míče,pálky, stůl na pink -ponk,softbal, koše, branky a hokejky, atd. si vezeme s sebou.Cvičení probíhá venku na třech tatami, které jsou zakryty plachtou proti dešti i sluníčku. V případě špatného počasí a zimy, budeme cvičit v tělocvičně.
Vedoucí a zdravotník, trenéři:
po celou dobu soustředění a mezi tréninky se o děti budou starat vedoucí a zdravotnický personál, letos poprvé s námi jede paní Mudr.Benešová. Vzhledem k tomu, že letos počítám s účastí více malých dětí bude vedoucích více, to se samozřejmě promítne do celkových nákladů. Tr. jednotky povedou několika násobní mistři ČR, členové národní reprezentace.
Cena soustředění:
4.500 Kč,- pro Neratovice. 4.600,- Kč pro Prahu. Sourozenci mají slevu 200,- Kč každý! Členové reprezentace ČR mají slevu 400 Kč každý. Potvrzenou přihlášku spolu s potvrzením o zaplacení zálohy přineste prosím do 30.5.2008! Zálohu 2.500 Kč zaplaťte na konto SK Shotokan: 468 637 349/0800, zbývající částku hotově v den odjezdu u autobusu. Rezervace soustředění je platná pouze po zaplacení zálohy!!!
S sebou:
věci na cvičení venku a v dojo, další běžné a odpovídající oblečení, pevné boty na túry, boty na běhání, přezůvky, hygienické potřeby, pyžamo a masku na maškarní bály, baterku, zápisníček a tužku, repelent proti klíšťatům a komárům, pružné obinadlo, čepici a brýle proti slunci, plavky, batůžek, pálku na stol. tenis a míčky,sportovní a společenské hry,DVD.
REZERVACE:
vzhledem k omezené kapacitě RS, vyzývám všechny rodiče dětí, kamarády kteří s námi chtějí jet, aby zaplatili zálohu, přinesli přihlášku a na našich stránkách si „zabukovali“ místo do 30.5.2008. Přednost budou mít členové reprezentace a A teamů, (protože v dubnu museli zaplatit povinné soustředění v Prachaticích) a ti, kteří pojedou na celých dvanáct dní.
Ke stažení:
Přihláška na letní soustředění - formát MS Word (30kB), formát Adobe PDF (30kB)

Registrace na Letní soustředění

Nahoru