Publikováno: 20-04-2010
Autor: Zbyšek Petržílek

16. letní soustředění se blíží

Místo:
RS Oáza Sloup v Čechách, čisté a klidné místo v předhůří Lužických hor.
Adresa střediska: www.nasehory.cz
Co vás čeká:
soustředění je organizováno jako letní tábor, s výukou technik J.K.A. karate na třech tatami. Hlavní důraz je veden na zvýšení fyzické kondice. Účastníci absolvují běhání, posilování a cvičení nejen na tatami, ale i venku v přírodě. Na soustředění budou rozděleny do tréninkových týmů podle věku, technických stupňů. Soustředění je vhodné i pro nováčky z přípravek, ale také pro jejich rodiče. Všichni se budou učit nová kata a jejich aplikace pro sebeobranu, naučí a zdokonalí se ve všech formách kumite. V plánu jsou také sportovní a jiné soutěže. Dále výlety, večerní bojovka, ohně s opékáním a zpíváním. Dále pořádáme diskotéku,pyžamovou párty a maškarní bál se soutěží o nejlepší masku. Ti starší můžou v případě pěkného počasí využít ke koupání velké přírodní koupaliště Ostatní, náš bazén v areálu RS. V rámci celotáborové hry se děti budou vzdělávat i z historie Nipponu, samurajů a bojových umění, včetně japonské terminologie a základů japonštiny. Letos budou opět praktikovány zenové meditace ve večerních, nebo ranních hodinách.
Na konci soustředění proběhnou zkoušky na STV JKA ČR.
Význam soustředění spočívá v počtu tréninkových jednotek v jednom dni. Členové národní a klubové reprezentace cvičí běžně, nebo v přípravě na turnaje dvoj a trojfázové tréninky. Ty jim umožňují individuální rozvoj a posouvají jejich fyzickou a psychickou výkonnost podstatně dál oproti těm kteří trénují jen např. dvakrát v týdnu.
Ubytování a plná penze:
ubytování je zajištěno v pěkných, čistě udržovaných chatkách se sociálním zařízením. Chatky jsou více pokojové. Dvou, tří a pěti, až šesti lůžkové. V případě špatného počasí se dají vytápět. Další možností jsou stany které můžeme vytápět přímotopy. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem. K správcovi RS p. Šupinovi jezdíme již dvanáctým rokem nejen pro čistotu areálu a ubytování, ale především pro velmi kvalitní stravování.
Vybavení RS:
rozsáhlý oplocený areál je situován mezi vzrostlé stromy a jeho součástí jsou dva universální kurty, dětské prolézačky a houpačky, travnatá hřiště, zakrytý venkovní stůl na stol. tenis a malý bazén. Vlastní sportovní vybavení míče, pálky, stůl na pink-ponk,softbal, koše, branky a hokejky, atd. si vezeme s sebou.
Vedoucí a doktor, asistenti:
po celou dobu soustředění mezi tréninky se o děti budou starat vedoucí a zdravotnický personál.Tréninkové jednotky povedou několika násobní mistři ČR,medailisté z ME, členové národní reprezentace.
Ke stažení
Přihláška na letní soustředění
Registrace:
Zaregistrujte se na letní soustředění

RS OÁZA MÁ OMEZENOU KAPACITU, VZHLEDEM K VELKÉMU ZÁJMU V MINULÝCH LETECH SI PROTO ZAJISTĚTE MÍSTO NA SOUSTŘEDĚNÍ VČAS!!!

Pokud si chcete udělat obrázek o RS a aktivitách na letním soustředění podívejte se do naší galerie

Nahoru