Publikováno: 01-06-2011
Autor: Zbyšek Petržílek

17. letní soustředění SK Shotokan

Kdy:
7.8 – 19.8. 2011
Místo:
RS Poslův mlýn Doksy
www.posluvmlyn.cz
Co vás čeká:
soustředění je organizováno jako letní tábor, s výukou technik J.K.A. karate ve dvou tělocvičnách na tatami. Hlavní důraz je veden na zlepšení technické dovednosti, a po prázdninách zlepšení fyzické kondice. Na soustředění budou děti rozděleny do tréninkových týmů podle věku, technických stupňů. Soustředění je vhodné i pro nováčky z přípravek, ale také pro jejich rodiče kteří cvičí nebo chtějí začít cvičit. Připravujeme výuku a zdokoknalení nových kata a jejich aplikace pro sebeobranu. Zdokonalení se ve všech formách kumite. V plánu jsou také sportovní a jiné soutěže. Dále výlety, večerní bojovka, ohně s opékáním a zpíváním. Dále pořádáme diskotéky, pyžamovou párty a maškarní bál se soutěží o nejlepší masku. V případě pěkného počasí je možné využít ke koupání rybník s vlastní pláží. V rámci celotáborové hry se děti budou vzdělávat i z historie Nipponu, samurajů a bojových umění, včetně japonské terminologie a základů japonštiny. Letos budou opět praktikovány zenové meditace ve večerních, nebo ranních hodinách. I ranní tréninky vyšších řad sentei kata.
Na konci soustředění proběhnou zkoušky na STV JKA.
Význam soustředění spočívá nejen ve zvýšeném počtu tréninkových jednotek v jednom dni. Ale má zásadní roli ve stmelení kolektivu a vytvoření pevných přátelství i mimo dojo. Vícefázové tréninky umožňují individuální rozvoj a posouvají fyzickou a psychickou výkonnost podstatně dál oproti těm kteří trénují např. jen dvakrát v týdnu.
Ubytování a plná penze:
ubytování je zajištěno v nových pěkných, čistě udržovaných bungalovech se sociálním zařízením. Jsou více pokojové, se třemi – čtyřmi lůžky V případě špatného počasí se dají vytápět. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem.
Vybavení RS:
rozsáhlý oplocený areál je situován mezi vzrostlé stromy a jeho součástí jsou dvě fotbalová hřiště,dvě tělocvičny jedna 8x 16 m, a druhá 12x11 metrů. Dále dva kurty na beach volejbal, dětské prolézačky a houpačky, travnatá hřiště, venkovní stůl na stol. tenis a rybník. Vlastní sportovní vybavení míče, pálky, stůl na pink-ponk,softbal, koše, branky a hokejky, atd. si vezeme s sebou.
Vedoucí a zdravotník, trenéři:
po celou dobu soustředění mezi tréninky se o děti budou starat vedoucí a zdravotnický personál.Tréninkové jednotky povedou několika násobní mistři ČR, medailisté z ME, členové národní reprezentace.
Ke stažení
Přihláška na letní soustředění
Registrace:
Zaregistrujte se na letní soustředění
Informace:
Mobil: 777 583 500
info@shotokan.cz

Žádám všechny kteří chtějí dojet na soustředění, (třeba jen na víkend), aby mi přinesli na dobu pobytu závaznou přihlášku. Jinak Vás nebudu schopen ubytovat, a stany se tam stavět nesmí !!!

PŘIHLÁŠKU, FOTA Z MINULÝCH SOUSTŘEDĚNÍ A DALŠÍ INFORMACE NALEZNETE NA WWW.SHOTOKAN.CZ

Nahoru