Publikováno: 08-10-2011
Autor: Zbyšek Petržílek

Výsledky členů SK Shotokan na 2. N.P. žáků

Milevsko 30.9.2011

V konkurenci sto sedmdesáti žáků se rozhodně neztratili členové naší reprezentace, když na druhém národním poháru vybojovali celkem dvacet jedna medailí, z toho jedenáct zlatých. Dařilo se těm, kteří byli připraveni a ochotni jít do zápasů „naplno“.

1. místo kombinace kata kumite st. žačkyBára Semkovičová
1. místo kombinace kata kumite st. žáciDan Beneš
1. místo kumite mladší žáciOndra Kettner
1. místo kumite st. žákyněPetra Provazníková
1. místo kumite st. žáciDan Beneš
1. místo kata mini žačkyAnetka Zítková
1. místo kata st. žáciDan Beneš
1. místo kata tým mimi žáciJ. Drápalík, A. Zítková, D. Skřivánek
1. místo kata tým ml. žákyněE. Hurdálková, K. Walderová O. Kettner,
1. místo kata tým st. žáciD.Beneš, M. Walter, T. Plachý,
1. místo kata tým st. žákyněP. Provazníková, T. Kettnerová, B. Semkovičová
2. místo kata mini žáciJakub Drápalík
2. místo kata ml. žákyněKačka Walderová
2. místo kumite st. žákyněBarča Semkovičová
3. místo kata st. žákyněBarča Semkovičová
4. místo kata mini žáciDavid Skřivánek
4. místo kata ml. žáciJirka Boháč
4. místo kata st. žákyněPetra Provazníková
4. místo kata tým st. žáciJ. Hurdálek, P. Mišner, F. Zítek

Na dalších bodovaných místech jsou: 5. místo kumite st. žáci R. Krejčí, 5. místo kumite ml. žáci J. Boháč, 6. místo kumite st. žákyně T. Ketterová, 6. místo kata ml. žákyně B. Mišnerová, 7. místo kumite ml. žáci J. Průša, 7. místo kumite st. žáci F. Zítek, 7. místo kata mini žáci J. Lakatoš, 8. místo kumite st. žákyně L. Hybšová.

Velikou pochvalu si zaslouží nejen starší žačky a žáci za finálové zápasy. Ale i ostatní, kteří si výrazně „polepšili“, a vybojovali semifinálovou osmičku. Velkou radost mám i z těch, kteří se sice velkou konkurencí v ml. a st. žácích probojovali daleko, ale zůstali těsně před semifinálovou osmičkou : J. Studený, V. Le Duc, J. Průša, J. Boháč.

Třešničkou na dortíčku byl finálový a semifinálový souboj našich holek v kumite st.žákyň. Petra Provazníková zaslouženě vyhrála, když čistě a technicky porazila stejně silnou soupeřku z K. Varů. A Barča Semkovičová porazila za minutu a půl svou o hlavu větší soupeřku na dvě wazari. Přitom její druhá bodovaná technika splňovala všechny kriteria ipponu. Na výbornou si vedl i Dan Beneš, který prošel neporažen do finále, kde nasázel silnému soupeři za minutu čtyři wazari, a jeden ippon. Po vítězství v kata přidal i vítězství v kumite a po právu získal nejcennější trofej - vítězství v kombinaci kata-kumite. Děkuji všem za vzornou reprezentaci klubu a karate JKA.

Oss…

Nahoru