Publikováno: 24-02-2012
Autor: Zbyšek Petržílek

Velikonoční soustředění SK Shotokan

Kdy:
4.4 – 9.4. 2012
Místo:
hotel Kořínek – Kořenov, www.hotelkořínek.cz
Co vás čeká:
příprava na ME. Pro nižší oddíly SK kata kihon, kumite. Hlavní důraz je veden na zvýšení fyzické kondice a zvládnutí vyšších forem kumite a technik. Účastníci absolvují běhání, posilování a cvičení nejen na tatami, ale i venku v přírodě. Na soustředění budou rozděleny do tréninkových týmů podle věku, technických stupňů. Soustředění je vhodné jak pro nováčky z přípravek,tak i pro pokročilé. V plánu jsou také sportovní a jiné soutěže. Dále výšlapy do okolí, výlet, večerní bojovka, oheň s opékáním, diskotéka. Na konci soustředění proběhnou zkoušky na STV JKA ČR.
Význam soustředění spočívá v počtu tréninkových jednotek v jednom dni.
Členové národní reprezentace takto cvičí každý týden. Vícefázové tréninky jim umožňují individuální rozvoj, a posouvají jejich fyzickou a psychickou výkonnost podstatně dál oproti těm kteří trénují jen např. dvakrát v týdnu.
Hotelové pokoje:
ubytování je ve dvou, tří a vícelůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. K dispozici je WiFi připojení k internetu zdarma.
Dojo:
součástí hotelu je tělocvična s rozlohou 300m2. Do tělocvičny se chodí vnitřkem hotelu, tzn. po tréninku žádné přecházení do vedlejší budovy.
Plná penze:
pětkrát denně jídlo, ráno snídaně „švédský stůl“, svačiny dopoledne a „druhá večeře“.Jídlo je dobré, a porce dostačující. Přídavky nejsou problém. Stylově zařízená restaurace s barem,a s televizí. Další velká plochá TV nahoře v patře v aule, kde je možné puštění večerních oblíbených filmů.
Vybavení RS:
areál se stromy a jeho součástí je jeden universální kurt, travnatá udržovaná plocha, malý bazén, za příplatek je možné si objednat saunu. Vlastní sportovní vybavení míče, pálky, stůl na stolní tenis v hotelu,softbal, koše, branky a hokejky, atd. si vezeme s sebou.
Vedoucí, zdravotník, trenéři:
po celou dobu soustředění mezi tréninky se o děti budou starat vedoucí a zdravotnice.
Tréninkové jednotky vedou několika násobní mistři ČR, medailisté z ME, členové národní reprezentace.
Info:
tel: 777 583 500, info@shotokan.cz

Máme pro sebe celou kapacitu hotelu, tedy sto padesát míst, můžeme vzít sebou i rodiče s dětmi, kteří si chtějí udělat dovolenou. Přihlášku, fota z minulých soustředění a další informace naleznete na www.shotokan.cz

Nahoru