Publikováno: 22-05-2012
Autor: Zbyšek Petržílek

18. letní soustředění SK Shotokan

Kdy
19.8 – 30.8. 2012
Místo:
RS Poslův Mlýn Doksy – www.posluvmlyn.cz
Co vás čeká:
soustředění je organizováno jako letní tábor, s výukou technik J.K.A. karate na dvou tatami ve velkých tělocvičnách. Spolu s výukou karate absolvují účastníci také běhání, posilování a cvičení nejen v tělocvičnách, ale i venku v přírodě. Na soustředění budou rozděleny do tréninkových týmů podle věku a technických stupňů. Soustředění je přínosné pro všechny věkové kategorie a výkonnostní skupiny. Naučí se nová kata „a jejich aplikace pro sebeobranu“, a zdokonalí se ve všech formách kumite. V plánu jsou také sportovní a jiné soutěže. Dále výlety, večerní bojovka, ohně s opékáním a zpíváním. Dále pořádáme diskotéku, pyžamovou párty a maškarní bál se soutěží o nejlepší masku. V případě pěkného počasí je možné využít ke koupání velké přírodní koupaliště. V rámci celo táborové hry se děti budou vzdělávat i z historie Japonska, samurajů a bojových umění, včetně japonské terminologie a základů japonštiny. Na konci soustředění proběhnou zkoušky na stupně technické vyspělosti.
Rádi uvítáme cvičence z řad jiných klubů. nebo i nové zájemce
Význam soustředění spočívá v počtu tréninkových jednotek v jednom dni. Členové národní a klubové reprezentace takto cvičí každý týden. Vícefázové tréninky jim umožňují individuální rozvoj, a posouvají jejich fyzickou a psychickou výkonnost podstatně dál oproti těm kteří trénují jen např. dvakrát v týdnu.
Ubytování a plná penze:
ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných, čistě udržovaných chatách se sociálním zařízením a sprchou s teplou vodou. Chatky jsou více pokojové, tří až pěti lůžkové bez paland. V případě špatného počasí se dají vytápět. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem.
Vybavení RS:
rozsáhlý oplocený areál se vzrostlými stromy je situován na kraji velkého lesa. Jeho součástí jsou dva universální kurty, kurta na beach volejbal, dětské prolézačky a houpačky, trampolíny, travnatá hřiště, a venkovní stoly na stol. tenis. Vlastní sportovní vybavení míče, pálky, stůl na ping-pong, softbal, koše, branky a hokejky, atd. si vezeme s sebou.
Vedoucí a zdravotník, trenéři:
v době mezi tréninky se o děti starají vedoucí a zdravotnický personál.Tréninkové jednotky vedou několika násobní mistři ČR, medailisté z ME, členové národní reprezentace.
Informace:
tel: 777 583 500, info@shotokan.cz
Zaregistrujte se:
Zaregistrujte se na letní soustředění
Ke stažení:
přihláška (doc, 38kb)

Vzhledem k tomu, že máme omezenou kapacitu, a k velkému zájmu v minulých letech si zajistěte místo na soustředění včas!!!

Přihlášku, fota z minulých soustředění a další informace naleznete na www.shotokan.cz

Nahoru