Publikováno: 08-03-2013
Autor: Zbyšek Petržílek

Velikonoční soustředění SK Shotokan

Termín:
středa 27.3 – pondělí 1.4.2013
Místo:
hotel Kořínek - Kořenov
Co vás čeká:
soustředění je organizováno jako kemp s výukou technik J.K.A. karate na dvou tatami ve velkém dojo (tělocvičně).
Spolu s výukou karate absolvují účastníci také výšlapy (podle počasí venku), speciální posilování a přípravu na zkoušky technické vyspělosti.
„Účastníci zájezdu“ jsou na soustředění rozděleni do tréninkových týmů podle věku a technických stupňů. Soustředění je přínosné pro všechny věkové kategorie a výkonnostní skupiny. Děti se naučí se nejen nová kata „a jejich aplikace pro sebeobranu“, ale zdokonalí se ve všech formách kumite. V plánu jsou také sportovní a jiné soutěže. Pořádáme diskotéku s pyžamovou párty, a večerní sportovní turnaje. Na konci soustředění proběhnou zkoušky na stupně technické vyspělosti.
Význam soustředění spočívá v počtu tréninkových jednotek v jednom dni.
Členové národní a klubové reprezentace takto cvičí každý týden. Vícefázové tréninky jim umožňují individuální rozvoj, a posouvají jejich fyzickou a psychickou výkonnost podstatně dál oproti těm, kteří trénují jen např. dvakrát v týdnu.
Ubytování a plná penze:
V hotelu, který je spojen s novou tělocvičnou, takže po tréninku odpadává přecházení ven do zimy.
Pokoje jsou nově zařízené, čtyř – pěti lůžkové se sociálním zařízením.
Velká jídelna s barem, s prodejem nápojů a občerstvením. Výborné jídlo s možností přídavků, snídaně formou švédského stolu a pitný režim podle ročního období a počasí. Svačiny - jedna dopoledne, a druhá po večeři. Možnost objednání zmrzlinových pohárů, teplých nápojů, nebo i minutek.
Dva velké televizory s možností promítání DVD. Stolní tenis, fotbálek,kulečník a sauna.
Vedoucí a zdravotník,trenéři:
v době mezi tréninky se o děti starají vedoucí a zdravotnický personál. Tréninkové jednotky vedou několika násobní mistři ČR, medailisté z ME, členové národní reprezentace.

Protože máme „zabukovaný“ celý hotel, mohu nabídnout volná místa i rodičům a ostaním zájemcům. Můžete si s námi udělat velikonoční dovolenou nezávisle na ostatních ze soustředění, nebo si i s námi zacvičit. garantuji zvýhodněnou cenu oproti veřejnosti.

Pozor soustředění se kvůli prázdninám prodlužuje o jeden den, a cena se tím pádem navyšuje 350 kč navíc !!! Sourozenci získávají slevu 200 kč na osobu.

Nahoru