Publikováno: 20-05-2014
Autor: Zbyšek Petržílek

20. letní soustředění SK Shotokan

Kdy:
17.8. – 29.8. 2014
Místo:
RS Poslův Mlýn Doksy – www.posluvmlyn.cz
Co vás čeká:
soustředění je organizováno jako letní tábor, s výukou karate J.K.A. na dvou tatami ve velkých tělocvičnách, ale i běhání, posilování a cvičení venku v přírodě. Pro všechny skupiny plánuji výuku nových kata „a jejich aplikace pro sebeobranu“. A zaměříme se na zdokonalení ve všech formách kumite. Na soustředění budou rozděleny do tréninkových týmů podle věku a technických stupňů.V plánu jsou sportovní a jiné soutěže, výlety, večerní bojovky, ohně, diskotéku, pyžamová párty a maškarní rej se soutěží o nejlepší masku. V případě pěkného počasí využíváme ke koupání přírodní koupaliště. V rámci celo táborové hry se děti vzdělávají z historie Japonska, samurajů a bojových umění, včetně japonské terminologie a základů japonštiny. Na konci proběhnou zkoušky na stupně technické vyspělosti. Soustředění je přínosné pro všechny věkové kategorie a výkonnostní skupiny, i pro nové zájemce.
Význam soustředění spočívá v počtu tréninkových jednotek v jednom dni.
Členové národní a klubové reprezentace takto cvičí každý týden. Vícefázové tréninky jim umožňují individuální rozvoj, a posouvají jejich fyzickou a psychickou výkonnost podstatně dál oproti těm kteří trénují jen např. dvakrát v týdnu.
Ubytování, a plná penze:
ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných, čistě udržovaných chatách se sociálním zařízením a sprchou s teplou vodou. Chatky jsou více pokojové, tří až pěti lůžkové bez paland. V případě špatného počasí se dají vytápět. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem.
Vybavení RS:
rozsáhlý oplocený areál se vzrostlými stromy je situován na kraji velkého lesa. Jeho součástí jsou dva universální kurty, kurta na beach volejbal, dětské prolézačky a houpačky, trampolíny, travnatá hřiště, a venkovní stoly na stol. tenis. Vlastní sportovní vybavení míče, pálky, stůl na pink-ponk, softbal, koše, branky a hokejky, atd. si vezeme s sebou.
Vedoucí a zdravotník, trenéři:
v době mezi tréninky se o děti starají vedoucí a zdravotnický personál.Tréninkové jednotky vedou několika násobní mistři ČR, medailisté z ME, členové národní reprezentace.
S sebou:
věci na cvičení venku a v dojo, další běžné a odpovídající oblečení, pevné boty na výšlapy, boty na běhání, přezůvky, hygienické potřeby, pyžamo a masku na maškarní bál, baterku, zápisníček a tužku, repelent proti klíšťatům a komárům, čepici a brýle proti slunci, plavky, batůžek,společenské hry,DVD.
Všechny věci dětí označte jménem! Kapesné nechte v peněžence označené jménem dítěte, a odevzdejte spolu s bezinfekčností vedoucím u autobusu! Vedení SK nedoporučuje dětem dávat sebou telefony, videohry, notebooky, a neručí za ně!
Informace:
tel: 777 583 500
email: info@shotokan.cz
Ke stažení:
Přihláška na letní soustředění a bezinfekčnost (doc)

Vzhledem k tomu, že máme omezenou kapacitu, a k velkému zájmu v minulých letech si zajistěte místo na soustředění včas!!!

Přihlášku, fota z minulých soustředění a další informace naleznete na www.shotokan.cz

Nahoru