Publikováno: 22-07-2015
Autor: Zbyšek Petržílek

SK SHOTOKAN NERATOVICE – HLOUBĚTÍN

pořádá nábor do oddílů přípravky

Zaměření přípravky:
Tréninky probíhají formou her a cvičení základů technik. V každé hodině provádíme dýchací, posilovací, a strečinková cvičení pro všeobecný tělesný a fyzický rozvoj jedince.
Výrazné zlepšení koncentrace, flexibility a reakcí a fyzického fondu.
Karate je doporučováno jako všestranný sport pro všechny věkové kategorie dětí, i pro tkzv. děti hyperaktivní. Po absolvování přípravky volba možnosti přeřazení do vyššího oddílu SK.

Co nabízíme? A jaké máte u nás jistoty a výhody?

Tradici. Přístup. Profesionalitu. Výsledky. Perspektivu.

Učíme, a rozvíjíme tradiční japonské karate, které praktikujeme již dvacet let. Svaz karate J.K.A ČR je přímým členem nejstarší světové organizace karate Japan karate Association.
Žáky učíme, a vychováváme k plnému nasazení na trénincích i v soutěžích, k respektu k soupeři, ke starším lidem a spolucvičencům.
Členové klubu jsou stálou oporou státní reprezentace ČR od roku 1997.
O kvalitě naší práce s mládeží svědčí nejen fakt, že máme nejúspěšnější mládež v ČR, ale i to, že některé kluby systém naší práce přebírají. Ve svých řadách máme přes 200 mistrů ČR, medailisty MS, a přes dvacet mistrů Evropy.
Naši členové mají zdarma individuelní tréninkové hodiny, ranní tréninky, přípravu a dopravu na vybrané soutěže, a celé nebo částečně dotované mezinárodní a tuzemské turnaje. Již dvacet let organizujeme letní tábor, zimní, jarní a podzimní soustředění, kterých se účastní nejen děti, ale i rodiče. Pro své členy pravidelně pořádáme klubové akce - turnaje, dětský den, výlety.

NÁBOR NERATOVICE:

od 3. 9 2015 každé pondělí a středa od 16.00 hod do 18.00 hod v tělocvičně 3. ZŠ 28. října Neratovice.

NÁBOR HLOUBĚTÍN:

od 4. 9 2015 každé úterý a čtvrtek od 16.00 hod do 17.00 hod v hale bazénu Hloubětín.

OTEVŘENÝ NÁBOR DO KONCE ŘÍJNA

Informace:
tel: 777 583 500
email: info@shotokan.cz

Ke stažení:
SK-Nábor (doc)

Nahoru