Publikováno: 22-10-2015
Autor: Zbyšek Petržílek

MS WORLD SHOTOKAN KARATE ASSOCIATION

Tentokrát to sice nezacinkalo, přesto členové Shotokanu můžou být se svými výsledky a zápasy na MS spokojeni. Milan Šoltys vybojoval v silné kategorii juniorů páté místo kata, když mu čtyřčlenné finále uteklo jen o jednu desetinu bodu. Dalším naším semifinalistou kata byl Ondra Žampach, který skončil ve stejné kategorii na sedmém místě. Lucka Köppelová vypadla v juniorkách před semifinále kata. Na letošním MS v Polsku se nám bohužel v kumitku nedařilo jako před dvěma lety v Liverpoolu. Ani jeden z našich závodníků se nedokázal probojovat do bodované osmičky. Nejlepší zápasy předvedl Pepíno Pacovský, který i přestože ani v juniorech ani seniorech nepostoupil mezi nejlepších pět závodníků jako posledně jel pěkné zápasy. Všem reprezentantům díky za přípravu a reprezentaci ČR, města a klubu.2. KOLA NÁRODNÍCH POHÁRŮ

Druhé kolo Národního Poháru bylo po prvním kole a krajském přeboru pro naše závodníky poslední možností jak se kvalifikovat do šestnáctky nejlepších na nejprestižnější soutěž sezony mistrovství České republiky karate J.K.A. Členové Shotokanu Neratovice dokázali v posledním kole N. P. vybojovat v sedmi kategoriích, a ve třech disciplínách - kata, kumite a kata tým, celkem 37 medailí. Z toho sedmnáctkrát jsme stáli na prvních místech, desetkrát na druhých, a desetkrát na třetích místech.

2. KOLA NÁRODNÍ LIGY

Po druhých kolech národní ligy je Shotokan Neratovice na prvních místech v seniorské a dorostenecké kategorii. Žáci neudrželi první pozici a propadli se na třetí místo.


Všem závodníkům i rodičům poděkování za přípravu, podporu a výsledky.


Oss…

Nahoru