Publikováno: 31-05-2016
Autor: Zbyšek Petržílek

23. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SK SHOTOKAN

14.8. – 26.8. 2016

Místo:
RS Poslův Mlýn Doksy – www.posluvmlyn.cz
CO VÁS ČEKÁ?
Soustředění je organizováno jako letní tábor, s výukou karate J.K.A. Cvičí se na dvou tatami v tělocvičnách, ale i venku na písku nebo na trávě. Součástí tréninkových plánů je i běhání, posilování a cvičení venku v přírodě. Pro všechny skupiny jsou v plánu výuka nových kata a jejich aplikace. Vzhledem k předzávodnímu období pořádně projedeme všechny formy řízeného kumite. Děti budou rozděleny do tréninkových týmů podle věku a technických stupňů. V plánu jsou sportovní a jiné soutěže, každoroční a oblíbené klanové hry, výlet, večerní bojovka, ohně, diskotéka a maškarní rej se soutěží o nejlepší masku. V případě pěkného počasí koupání v přírodním koupališti s pískovou pláží. Na konci proběhnou zkoušky na stupně technické vyspělosti. Soustředění je přínosné pro všechny věkové kategorie a výkonnostní skupiny, i pro nové zájemce.
Význam soustředění spočívá v počtu tréninkových jednotek v jednom dnu.
Členové národní a klubové reprezentace takto cvičí každý týden. Vícefázové tréninky jim umožňují individuální rozvoj, a posouvají jejich fyzickou a psychickou výkonnost podstatně dál oproti těm, kteří trénují jen např. dvakrát v týdnu.
UBYTOVÁNÍ, A PLNÁ PENZE:
Ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných, čistě udržovaných chatách se sociálním zařízením a sprchou s teplou vodou. Chatky jsou více pokojové, tří až pěti lůžkové bez paland. V případě špatného počasí se dají vytápět. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem.
VYBAVENÍ RS:
Rozsáhlý oplocený areál se vzrostlými stromy je situován na kraji velkého lesa. Jeho součástí jsou dva universální kurty, kurty na beach volejbal, dětské prolézačky a houpačky, trampolíny, travnatá hřiště, a venkovní stoly na stol. tenis. Vlastní sportovní vybavení míče, pálky, stůl na pink-ponk, softbal, koše, branky a hokejky, atd. si vezeme s sebou.
VEDOUCÍ A ZDRAVOTNÍK, TRENÉŘI:
V době mezi tréninky se o děti starají vedoucí a zdravotnický personál. Tréninkové jednotky pomáhají zajistit jako asistenti několika násobní mistři ČR, medailisté z ME, členové národní reprezentace.
S SEBOU:
Věci na cvičení venku a v dojo, další běžné a odpovídající oblečení, pevné boty na výšlapy, boty na běhání, přezůvky, hygienické potřeby, pyžamo a masku na maškarní bál, baterku, zápisníček a tužku, repelent proti klíšťatům a komárům, čepici a brýle proti slunci, plavky, batůžek, společenské hry. Všechny věci dětí označte jménem!Kapesné nechte v peněžence označené jménem dítěte, a odevzdejte spolu s bezinfekčností vedoucím u autobusu! Vedení SK nedoporučuje dětem dávat sebou telefony, videohry, notebooky, a neručí za ně!
VZHLEDEM K TOMU, ŽE MÁME OMEZENOU KAPACITU, A K VELKÉMU ZÁJMU V MINULÝCH LETECH SI ZAJISTĚTE MÍSTO NA SOUSTŘEDĚNÍ VČAS!!!
Informace:
tel: 777 583 500
email: info@shotokan.cz
Ke stažení:
Posudek o zdravotní způsobilosti (doc)
Přihláška na letní soustředění (doc)

Přihlášku, fota z minulých soustředění a další informace naleznete na www.shotokan.cz

Nahoru