Publikováno: 21-07-2018
Autor: Zbyšek Petržílek

SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.

tradice – profesionalita – výsledky - perspektiva

Hledáte aktivitu, kde vaše dítě vybije nahromaděnou energii, výrazně se mu zlepší fyzický fond i koncentrace? Chcete, aby se fyzicky i mentálně vyvíjelo v kolektivu stejně starých dětí, a získalo dovednosti a zdravé návyky jako jsou koncentrace disciplína, zdravé sebevědomí, ale také zodpovědnost a empatii i pro běžný život?  Přiveďte ho k nám.

CELOROČNÍ NÁBOR DO ODDÍLŮ:

Sportovní přípravka věk 4 – 6 let

Sportovní karate věk: 7 – 15 let

Karate pro dospělé od 18 let

Tradici: klub byl založen v roce 1990.

Profesionalitu: díky systematické a cílevědomé práci s mládeží, jsme nejen jedním z největších klubů, ale zároveň i klub s dlouhodobě nejlepšími výsledky, a největším počtem členů ve státní reprezentaci i talentové mládeži. Tréninky vedou akreditovaní mezinárodní instruktoři, členové státní reprezentace JKA ČR s dlouholetými zkušenostmi a výsledky v práci s mládeží.

Výsledky: za dobu existence klubu vybojovali naši svěřenci více jak 240 titulů mistrů ČR kata i kumite ve svazech J.K.A, ČsKe, Shikon. Máme medailisty z mistrovství světa J.K.A a WESKA, a z ME J.K.A a ESKA jsme přivezli 27 titulů mistrů Evropy a přes sto dvacet medailí do třetího místa.

Perspektivu: nejsme jen sportovní tým. Jsme výborná parta, která se pravidelně schází nejen na trénincích a soutěžích, ale i na soustředěních, kempech a dalších klubových akcích. Pro celou členskou základnu i rodinami členů pořádáme klubové soutěže, výlety, vodácké výpravy a soustředění. Díky osobnímu přístupu máme kolektiv téměř sto padesáti dětí a mládeže do osmnácti let. Snažíme se, aby na tréninky chodili lidé rádi. A domů odcházeli sice unavení, ale s vědomím že se něco naučili a trénink je posunul o něco dál. Výkonnostní oddíly mají individuální tréninky a přípravy na soutěže zdarma. Přispíváme jim, nebo úplně hradíme startovné, dopravu a ubytování na vybraných mezinárodních i tuzemských soutěžích.

www.shotokan.cz                            tel: 777 583 500                            mail:info@shotokan.cz

 

facebook: Shotokan Neratovice - karate school JKA website

Nahoru