Publikováno: 08-02-2019
Autor: Zbyšek Petržílek

Winter Camp Medlov

Zimní soustředko se náramně vyvedlo, jelo nás i rodiči a kamarády osmdesát pět kousků. Kvitoval jsem hlavně zapojení nových členů z přípravek ze všech tří oddílů klubu. První den opravdu pohádka, jezdilo se na bobech a saních., chodilo se ven, děti přišli jak sněhuláci. Druhý den bohužel přišla obleva a bylo po bobování. Poděkování všem vedoucím, zdravotnici, Verče Kalinové a Jirkovi Sirkovi, který mi pomáhal s tréninky mladších dětí. Na konci účastníci zájezdu měli ohodnotit jídlo, ubytování a tréninky. Vybral jsem odpovědi „některé opravdu vypečené“, a v nepozměněné formě vám je zde předkládám:

LÍBYLO SE MI VŠECHNO AŽ NA TO ŽE SE MÁLO BOBOVALO

NA SOUSTŘEDĚNÍ SE MI LÍBILO, UBYTOVÁNÍ VCELKU POHODLNÉ A PŘEDEVŠÍM ČISTÉ, JÍDLO BYLO NUTRIČNĚ VYVÁŽENÉ. VYZDVIHL BYCH PŘEDEVŠÍM KRÁSY ZDEJŠÍHO OKOLÍ. CO SE TÝČE TRÉNINKŮ, TAK JSEM RÁD ŽE BYLY PESTRÉ A PŘEDEVŠÍMMĚ PŘEKVAPILO DÝCHACÍ CVIČENÍ :-):-)

LÍBILO JSEMI VŠECHNO A VEBOUCÍJSEMMI LÍBILI A JÍDLO BILO DOBRÍ :-):-)

LÍBILOSEMI POHODLNÁ POSTELABOBOVÁNÍ :-):-)
SOUSTŘEDĚNÍ SE MI HODNĚ LÍBILO, JEN SE NEDRŽELO PŮVODNÍHO PLÁNU ŽE TO MÁ BÝT ODPOČINKOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ S DVĚMA TRÉNINKY ZA DEN:-):-):-) ALE JÍDLO BYLO VÝTEČNÉ AŽ NA OBĚDY PŘI KTERÝCH BYL POMĚRNĚ MALÝ VÝBĚR JÍDEL.

SOUSTŘEDĚNÍ BYLO CELKOVĚ SKVĚLÉ, ALE LIDI 15 + BY NEMUSELI MÍT VEČERKU V 10 !!! ??

CHUTNALO MI VŠE JÍDLO!

VŠECHNO

LÍBÝ :-)

MNĚSETADY LÍBILO VŠE .-)

NEJVÍC SE MI LÍBYLO KDYŠ JSME BOBOVALI. AI VŠECHNO

CHTĚL BYCH VÍC TRÉNINKŮ KUMITE :-):-)

JÍDLO OK, MĚ SE LÍBILA TĚLOCVIČNA, NELÍBILO SE MI ŽE V POKOJI NENÍ TOPENÍ, BYLA POHODLNÁ POSTEL, TRÉNINGY BYLY NAPLNĚNY ZÁBAVNÝM TRÉNOVÁNÍM, NELÍBYLA SE MI BÉTÉČKA, JINAK VŠE OK DOBRÝ. TRENÉŘI BYLI ZLÝ:-):-):-)

Nahoru