Publikováno: 21-01-2004
Autor: Zbyšek Petržílek

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, SPOLUBOJOVNÍCI

Je mojí, zajisté milou povinností informovati Vás o možnosti využití rekreační chaty Ratejna, kteroužto nám za velmi levný peníz zapůjčí velkopodnikatel pan Oskar Vratislav Hůrka z Jindřichova Hradce.

Náplní slibných dnů budiž:
békání, rožnění masíčka na otevřeném ohni v prvním patře, výšlapy do lůna České Kanady, večerní nebo denní hrátky na sněhu a také množství společenských her (majících za úkol bystřit Váš rozum) jakožto: prší, vole padni, člověče nezlob se atd.

Pozor! Pozor! Upozornění pro všechny ty, kteří by snad chtěli opět jen chlastat do rána a potom chrápat do jedné po obědě. ZŮSTAŇTE DOMA!

Odjezd:
pátek 30.1. v 8.00h od garáže
Návrat:
úterý 3. 2. ve večerních hodinách.

Cena za nadstardantní vybavení a služby rekreační chaty Ratejna Hůrky je 50 KČ za osobu a den. Vzhledem k velké vzdálenosti, špatným klimatickým podmínkám, neutěšenému stavu komunikací a k Vaší (všeobecně a chronicky známé skutečnosti, nechávati vše na poslední chvíli) Vás důrazně žádám o dostatečně včasné nahlášení počtu kusů, kteří budou mít zájem zajistiti dopravu. Cena za dopravu tam a zpět první třídou s pojištěním pro cestu a pobyt, s pojištěním starobním a s pojištěním pro případ náhlého úmrtí je pouhých 250 KČ. V případě menšího počtu kusů a tím pádem tedy menšího povozu bude zapotřebí logicky menší počet tažného skotu a tím se cena sníží.

Těšíme se na společně prožité chvíle kamarádské pospolitosti a radosti

Vaše poznávací a zájezdová agentura SK SHOTOKAN (kvalita za rozumnou cenu)

Nahoru