Publikováno: 27-05-2004
Autor: LLA

10. letní soustředění SK Shotokan Neratovice

Místo:
RS Oáza, Sloup v Čechách, čisté a klidné místo v předhůří Lužických hor
Co vás čeká:
Soustředění je koncipováno jako letní tábor, kde vedle výuky tradičního JKA karate absolvují účastníci velkou táborovou hru samurajských klanů, sportovní soutěže, výlety a túry,večerní bojovky a ohně a budou se zdokonalovat také v tábornických dovednostech a znalostí přírody i ekologie.Naučí něco z historie Niponu, samurajů a bojových umění, včetně japonské terminologie a základů japonštiny.
Pro volný čas jsou naplánovány výlety na Máchovo jezero a do Českosaského Švýcarska. Dále jsou připraveny diskotéky, maškarní a pyžamový bál se soutěží o nejlepší masku, a také koupání ve velkém přírodním koupališti nebo v malém bazénu v areálu RS.
Ubytování, stravování:
Ubytování je zajištěno v pěkných, čistě udržovaných chatkách se sociálním zařízením. Chatky jsou více pokojové: dvou, tří a pětilůžkové. V případě špatného počasí se dají vytápět. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem. K správcovi RS p. Šupinovi jezdíme již devátým rokem nejen pro čistotu areálu a ubytování, ale především pro velmi kvalitní stravování.
Vybavení RS:
Rozsáhlý areál je situován mezi vzrostlé stromy a jeho součástí jsou dva universální kurty, dětské prolézačky a houpačky, travnatá hřiště, zakrytý venkovní stůl na stol. tenis a malý bazén. Vlastní sportovní vybavení si veze SK s sebou.
Vedoucí a zdravotník:
Po celou dobu soustředění se o děti budou starat proškolení vedoucí a zdravotnický personál.
Cena soustředění:
4.100,- Kč, sourozenci mají slevu 300 Kč,- každý.
V ceně je zahrnuto – ubytování s plnou penzí pro účastníka 14x 250 Kč os/den, doprava na místo soustředění tam i zpět, pronájem tělocvičny, ubytování s plnou penzí pro vedení a zdravotnici, táborové triko, vstupné na výletech, cena za ujeté kilometry a čekačku autobusů na výletech, rekreační poplatek městu Sloup, ceny pro vítěze klanových her a ceny za nejlepší masku, sport.vybavení a kancl. potřeby, atd.
Odjezd a příjezd:
8. 8. 2004 před 3 ZŠ Neratovice sraz v 15.00 hod. odjezd v 15.30
22. 8. 2004 před 3 ZŠ Neratovice mezi 15 - 16.00 hod.
Záloha:
Zálohu 2 100,- Kč zaplaťte do 15.6.04 na konto: Z. Petržílek 465 425 359/ 0800 s poznámkou „letní soustředění“ a variabilním symbolem. Zbývající částku 2 000 Kč,- zaplatíte hotově u odjezdu autobusu.
Storno podmínky:
záloha se vrací do 19.6.04. Po tomto termínu a vzhledem k nutnosti zaplacení zálohy RS do 20.6. nebudu již zálohu vracet! V loňském roce, se mi v posledním týdnu před soustředěním odhlásilo devět lidí, přesto jsem za ně musel zaplatit plnou cenu za rezervovaná lůžka.
Termín odevzdání přihlášek:
do 15.6. 2004
Ke stažení:
Přihláška na Letní soustředění 2004

Nahoru