SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.

tradice – profesionalita – výsledky – perspektiva

oddíly: Neratovice, Hloubětín, Líbeznice, Měšice

 

Tradice: v Neratovicích cvičíme 30 let, v Hloubětíně 16 let, V Líbeznicích třetím rokem a nově otevíráme výuku v CVČ v Měšicích. Nejsme začínající klub bez historie, členské základny a bez výsledků.

Profesionalita:díky dlouhodobé, systematické, zodpovědné a cílevědomé práci jsme nejen jeden z největších klubů, ale i jeden z dlouhodobě nejlepšími výsledky spektrem věkových kategoriích. Od žáků až po seniory. Hlavní trenér klubu je certifikovaný mezinárodní instruktor J.K.A World Federation, člen rady státní reprezentace, s dlouholetými zkušenostmi a výsledky. Asistující trenéři jsou odchovanci klubu s výbornými výsledky ve státní reprezentaci. Sami se můžete rozhodnout, jestli budete dělat karate kondičně nebo výkonnostně. Těm, kteří se rozhodnou dělat karate závodně poskytuje klub individuální hodiny a přístup k výuce. Přispívá, nebo i zcela hradí startovné, dopravu a ubytovaní na vybraných mezinárodních a tuzemských soutěžích. Nemáme problém s tím, že se rodiče účastní tréninků. Máte kontrolu, jak se s dětmi pracuje.

Výsledky: za dobu 30 let dokázali členové našeho klubu vybojovat v mateřském svazu J.K.A a ve svazech sportovního olympijského karate a Shikonu bezmála 300 titulů mistrů ČR v kata i v kumite, 82 x titul vicemistra ČR, a 106 x třetí místo. Máme třináct medailistů z mistrovství světa J.K.A WF a WESKA z cadetských, juniorských a seniorských kategoriích, kde je konkurence nejtěžší. Z ME J.K.A. a ME ESKA jsme přivezli 45 titulů mistrů Evropy a dalších sto šedesát tři medailí. Jsme dlouhodobě jeden z nejúspěšnějších klubů ve svazu J.K.A – Japan Karate Association. A velmi dobře si stojíme i ve svazu sportovního olympijského karate WKF. Po druhé sezóně jsme dokázali být i přes rozdílnost pravidel a pojetí jedenáctí z 93 bodovaných klubů svazu.

Perspektiva: nejsme jen SK (sportovní klub), jsme rodina, jsme kolektiv, který se pravidelně schází na trénincích, soustředění, kruhových trénincích pro rodiče, kempech a akcích klubu pro děti s rodiči. Na výletech, klubových turnajích atd.

Je na vás pro co se rozhodnete nebo jak chcete, aby vaše dítě karate dělalo. V každém případě, zapojení se do kolektivu klubu přináší podstatné zlepšení fyzického fondu, koordinace, koncentrace, empatie a zajištění harmonického růstu jedince. Všestranný rozvoj dětí je v prvních dvou letech veden převážně herní formou. Díky osobnímu přístupu máme nejen výborné výsledky, ale i kolektiv sto čtyřiceti dětí a mládeže do osmnácti let. V nižších oddílech klubu pro nás nejsou soutěže prioritou, ale jen kontrolou výkonnosti. Je pro nás důležité, aby k nám lidé chodili rádi. A z tréninků odcházeli sice unavení, ale s pocitem že se na tréninku něco naučili a posunuli o kus dál.

Nahoru