Malé Dojo

Privátní dojo SK Shotokan vzniklo v prostorech činžovního domu v suterénu činžovního domu. Vzhledem k tomu, že jsme museli v podstatě pracovat od základů a z nebytových prostor vybudovat bytové byla celková rekonstrukce dost nákladná. Muselo být vybudováno sociální zařízení se sprchovým koutem a šatnou. V dalších částech byla posilovna, a vlastní cvičební plocha s dřevěnou podlahou pokrytou tatami a se zrcadly. V loňském roce se uvolnili další prostory, a tak jsme rozhodli „malé dojo „ zvětšit . Dojo se přestěhovalo do nové větší vedlejší místnosti cca 170 m2, a do uvolněných prostor se nastěhovala posilovna.

Dojo i posilovna slouží pro přípravu reprezentace ČR, a klubové reprezentace na soutěže. A pro další oddíly SK Shotokan - Karate Pro Dospělé, sebeobranu a nově i Tchai-ji. Použít můžete tři boxovací pytle a rychlou boxerskou hrušku nebo makiwaru. Na čelní straně jsou zrcadla, a celá plocha je opět kvůli bezpečnosti pokryta tatami.

V posilovně najdete stroje a činky pro posilování všech svalových skupin, běžecký pás a magnetický rotoped. Výhodou je že zde Vás nikdo neokukuje, a máte na posilování svůj klid.

Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled