Publikováno: 12-05-2020
Autor: Zbyšek Petržílek

Zahájení tréninků

Dobrý den všem,

Od 11.5. už zase trénujeme. Zahájení tréninků v Nerátkách. V pondělí 11.5. spouštíme tréninky v Nerátkách v malém dojo. Tělocvična ZŠ bude asi až do prázdnin zavřená. Děti na tréninky chodí oblečené už v kimonu. Cvičí se naboso na tatami, které je každý den dezinfikováno. Toaleta bude vydezinfikovaná po každém tréninku. Děti si sebou nosí na hodinu pití. Tr. skupiny od Céčka výš si na každý tr. nosí i chrániče na ruce a nohy.

Sraz bude vždy 5 minut před zahájením hodiny před vietnamským bistrem Žralok na křižovatce u 3 ky školy. Děti cvičí bez roušek. Nevím jestli budu schopen garantovat účast rodičů na hodině, protože "jak jistě víte" podle nařízení vlády má být na určitý prostor určitý počet lidí, a malé dojo nemá kapacitu jako tělocvična ve škole. Ale přijďte a uvidíme

Tréninky:

Přípravka
sraz 15:55 u bistra Žralok

Céčko
sraz 16:55 u bistra Žralok

Béčko
sraz 17:55 u bistra Žralok

Áčko
19:00

2. tréninky v Líbe - začínáme v úterý 12.5. od 15:30 sraz vždy min o 10 minut dříve - položení tatami. Čtvrtek sraz 15:20.

3. Hloubětín - nevím kdy se začne cvičit v Hloubětíně. Telefon mi tam nikdo nebere a vchod do bazénu a do haly je uzavřen. Nabídky na možnost tréninků v Nerátkách platí i pro Hloubětín, stejně jako nabídky na další společné akce.

4. společný výlet celého klubu 30.5.2020. Na tento termín je naplánovaný výlet na Brdy - Tok. Výlet organizuje horský vůdce Jirka Sirka. Výjezd bude financován klubem, ať už se pojede auty nebo autobusem. Potřebuji od vás poslat formou SMS nebo mailem závaznou přihlášku (počet kusů - děti, rodiče, kamarádi a přátelé klubu, pejsek, kočička) kvůli zajištění dopravy. Pokud pojede málo lidí "jako v poslední době na výlety jezdilo", jede se auty. Zařizuje Jirka Sirka, bude proplacen cesťák. Pokud by jelo větší počet lidí pojede se buď malým a nebo velkým autobusem (zařizuje klub). Za dopravu neplatíte.

5. Dětský den 5.6.2020 - už tradiční setkání dětí, rodičů přátel a kamarádů. Prosím opět potvrdit účast, napsat SMS nebo poslat mail kolik lidí má zájem přijít, kvůli zajištění občerstvení. Loni se nás tam sešlo hodně přes šedesát, a bylo to super. Potřeboval by jsem někoho flexibilního, (klidně i víc lidí), kdo by mi pomohl zajistit program pro děti. Peníze na to jsou. Pokud máte kontakt na někoho kdo dělá podobné akce a máte s ním dobré zkušenosti prosím ozvěte se. Může to být skákací hrad, cukrová vata, malování na kxichtíky atd. Pokud máte nějaké nápady jak to hadům zpestřit napište. Jsem velký ucho a nemusím všechno vymýšlet sám.

Pěkný den
Z.

Nahoru