Publikováno: 20-06-2020
Autor: Zbyšek Petržílek

Přihláška na letní soustředění 2020

Nejoblíbenější soustředko v roce je organizováno jako letní tábor, s výukou karate pro začínající a mírně pokročilé a jako kemp s vícefázovými tréninky pro výkonnostní cvičence. Cvičí se ve dvou tělocvičnách na tatami, ale i venku na písku nebo na trávě. Cvičenci jsou rozděleny do tréninkových oddílů podle věku a technických stupňů. Vyšší oddíly mají každý den dva tréninky karate a odpoledne trénink fyzické kondice formou posilování. Pro všechny skupiny jsou v plánu výuka vyšších kata podle standardizace J.K.A WF. Význam soustředění spočívá v počtu odcvičených tr jednotek v jednom dni.

Jako každý rok máme v plánu sportovní a dovednostní soutěže které jsou součástí oblíbených celo táborové klanové hry. Závěrečný oheň s rodiči, diskotéky. V případě pěkného počasí i koupání v rybníku s pískovou pláží. Na konci proběhnou zkoušky na stupně technické vyspělosti J.K.A ČR. Soustředění je přínosné pro všechny věkové kategorie a výkonnostní skupiny. Pozitivním faktorem je i formování kolektivu dětí a mládeže a dospělých.Na soustředění jezdí s námi i lidé z jiných klubů. Přihlásit se může kdokoli, třeba i nový zájemce o karate.

UBYTOVÁNÍ A PLNÁ PENZE:
Ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných, čistě udržovaných chatách se sociálním zařízením a sprchou. Chatky jsou více pokojové, tří až pěti lůžkové bez paland. V případě špatného počasí se dají vytápět. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem.

VYBAVENÍ RS:
Rozsáhlý oplocený areál se vzrostlými stromy je situován na kraji velkého lesa. Jeho součástí jsou dva universální kurty, kurty na beach volejbal, dětské prolézačky a houpačky, trampolíny, travnatá hřiště, a venkovní stoly na stol. tenis.

VEDOUCÍ A ZDRAVOTNÍK, TRENÉŘI:
V době před, mezi a po tréninku se o děti starají vedoucí a zdravotnický personál. Tréninkové jednotky vedou několika násobní mistři ČR, medailisté z ME - členové státní reprezentace J.K.A.

Ke stažení:
Souhlas s ošetřením (docx)
Přihláška na letní soustředění 2020 (doc)

Nahoru