Publikováno: 06-06-2021
Autor: Zbyšek Petržílek

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ POSLÁK 2021

Termín
20. – 29.8.2021
CO VÁS ČEKÁ A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
Devět dní třífázových tréninků zaměřených podle specializace, na kata nebo kumite.
Z pohledu cvičence, devět dní v super partě, devět dní v potu tváře, devět dní tréninků kihon, kata, kumite, posilování formou kruháčků, a přípravy na zkoušky. Výšlapy do okolí Mácháče, koupání, Beach volejbalu, fotbálku, výlet, klanovky, večerní bojovka a diskotéka. Závěrečný oheň s rodiči a přáteli klubu. Soustředění je organizováno jako kemp s vícefázovými tréninky pro výkonnostní cvičence z řad státní reprezentace JKA ČR a SCM středočeského svazu JKA. A zároveň jako letní tábor pro začínající a mírně pokročilé. Trénujeme ve dvou tělocvičnách na tatami. Cvičí se ale i venku na písku nebo na trávě. Cvičenci jsou rozděleny do tréninkových skupin podle věku, výkonnosti a technických stupňů. Na soustředění jezdí s námi jezdí i lidé z jiných klubů nebo začínající sportovci. Pozitivním faktorem je formování kolektivu dětí a mládeže. Mohou s námi jet i rodiče.
VEDOUCÍ A ZDRAVOTNÍK, TRENÉŘI:
V době před, mezi a po tréninku se o děti starají vedoucí. Tréninkové jednotky vedou několika násobní mistři ČR, medailisté z ME, členové státní reprezentace J.K.A. a pozvaní TOP trenéři z jiných klubů a svazů. O zdraví a hygienu dětí se stará kvalifikovaná zdravotnice.
UBYTOVÁNÍ A PLNÁ PENZE:
Ubytování je zajištěno v zrekonstruovaných, čistě udržovaných budovách se sociálním zařízením. Chatky jsou více pokojové, tří až pěti lůžkové. V případě špatného počasí se dají vytápět. Děti na pokojích jsou rozděleni podle věku a pohlaví. Stravování je v jídelně RS pětkrát denně s pitným režimem.
VYBAVENÍ RS:
Rozsáhlý oplocený areál se vzrostlými stromy je situován na kraji velkého lesa. Jeho součástí jsou dva universální kurty, kurty na beach volejbal, dětské prolézačky a houpačky, trampolíny, travnatá hřiště, a venkovní stoly na stol. tenis.
CENA SOUSTŘEDĚNÍ:
pro děti do 15 let - 5500 Kč
Od 15 let 6000 Kč
V ceně je zahrnuta:
plná penze 5 x denně jídlo, pitný režim, plat a plná penze trenérům, vedoucím a zdravotnici
Rekreační poplatek obci
doprava autobusy tam a zpět
Odměny dětem
Náklady na materiální zabezpečení celého projektu
Přihláška
Přihláška na Letní soustředení (pdf)

Nahoru